JUDr. Hugo Hubený, advokát

JUDr. Hugo HubenýJUDr. Hugo Hubený, advokát, je absolventem Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. V právu se pohybuje od roku 2000. Během své kariéry působil v mnoha renomovaných advokátních kancelářích. V roce 2011 se osamostatnil a založil vlastní advokátní kancelář v Brně. S nárůstem kvalifikace a poptávaných právních služeb se advokátní kancelář personálně i prostorově rozrostla. JUDr. Hubený, advokát, se věnuje trestnímu, rodinnému, obchodnímu i občanskému právu a hovoří anglicky a německy.

 

Ing. Michaela Vanerová BA, tajemník

Ing. Michaela VanerováIng. Michaela Vanerová BA působí v advokátní kanceláří stabilně jako tajemník od jejího založení. Vystudovala Vysoké učení technické v Brně, Fakultu podnikatelskou, obor Podnikové finance a obchod. Tématem její diplomové práce byl rozbor výkonnosti podniku. V kanceláří řídí ekonomickou stránku provozu.

 

Martina Švandová, asistentka

Martina Švandová
Martina Švandová se věnuje organizaci a výkonu administrativní části advokátní kanceláře. Zaměřuje se na komunikaci s klienty, komunikaci s orgány státní správy a na vedení spisové agendy.