Mgr. Hugo Hubený, advokát

Mgr. Hugo HubenýMgr. Hugo Hubený, advokát, je absolventem Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. V právu se pohybuje od roku 2000. Během své kariéry působil v mnoha renomovaných advokátních kancelářích. V roce 2011 se osamostatnil a založil vlastní advokátní kancelář v Brně. S nárůstem kvalifikace a poptávaných právních služeb se advokátní kancelář personálně i prostorově rozrostla. Mgr. Hubený, advokát, se věnuje trestnímu, rodinnému, obchodnímu i občanskému právu a hovoří anglicky a německy.

 

Ing. Michaela Vanerová BA, tajemník

Ing. Michaela VanerováIng. Michaela Vanerová BA působí v advokátní kanceláří stabilně jako tajemník od jejího založení. Vystudovala Vysoké učení technické v Brně, Fakultu podnikatelskou, obor Podnikové finance a obchod. Tématem její diplomové práce byl rozbor výkonnosti podniku. V kanceláří řídí ekonomickou stránku provozu.

 

Filip Šúň

Filip ŠůňFilip Šúň je studentem pátého ročníku Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Na pozici praktikanta v advokátní kanceláři působí již od třetího semestru studií. Mluví anglicky, své znalosti mimo jiné zdokonalil i na semestrálním studijním pobytu Erasmus ve Vilniusu, kde dále získal základní znalosti litevštiny. V rámci studií se zaměřuje především na oblast soukromého práva – zejména mezinárodní právo soukromé. Diplomovou práci píše na téma Kontrolní funkce soudu v rozhodčím řízení – kritický pohled na českou úpravu ve srovnání s mezinárodními standardy.